Стрімко біжить вперед акція «Спортсмен року 2012» переносячи із одного змагання в інше радість перемоги, гіркоту поразки, гучні викрики вболівальників та море вируючих емоцій. Цього року такий спортивно-масовий масштабний захід стартував ще по чотирьох сусідніх районах, примноживши кількість енергійної та здорової молоді до лав спортсменів та небайдужих вболівальників, охопивши при цьому понад 12 різних видів спорту. Найприємніше те, що наші земляки беруть участь не тільки в районних змаганнях, а й впевнено перемагають в області та приймають участь в Чемпіонатах України. Із початку року всі охочі мали нагоду спостерігати за запеклою боротьбою між волейбольними командами сільських територіальних громад, вболівати за  дитячі команди з волейболу та баскетболу в рамках спартакіади школярів. Наші вихованці неодноразово приймали участь в обласних змаганнях з кульової стрільби та інших видів спорту. 

Поспішаємо повідомити імена тих, хто вже визначений кращим за інтернет-голосуванням на нашому сайті та засіданням організаційного  спортивного комітету. Це :

1.      Загнітко Ярослав /кульова стрільба/

2.      Сімченко Назар /баскетбол/

3.      Устич Михайло /кульова стрільба/

4.      Сидоренко Володимир /волейбол/

5.      Кичак Тетяна /волейбол/

6.      Бабич Богдан /пауерліфтинг/

7.      Бондарчук Маргарита /волейбол/

8.      Баліцький Павло /волейбол/

9.      Ковальчук Василь /пауерліфтинг/

10.  Демчак Віолетта /баскетбол/

11.  Заєць Віталій /баскетбол/

12.  Юрчук Сергій /волейбол/

13.  Новаківський Віктор /футбол/

14.  Бессарабець Богдан /футбол/ 

Як бачимо, кількість претендентів на отримання винагороди чимала. Тож побажаємо всім учасникам регулярно тренуватись, підвищувати власну спортивну майстерніть, приймати участь у наступних змаганнях і перемагати! 

Хочу також повідомити , що  з 26 травня,  за підтримки Фонду Демчака, розпочинається Чемпіонат Липовецького району з футболу сезону 2012 р., в якому прийматимуть участь команди 12-ти територіальних громад району. Ними буде зіграно близько 70-ти матчів. Запрошуємо всіх небайдужих вболівати та насолоджуватись забитими голами в ворота противника.

 


              Голова організаційного

              районного спортивного комітету                      Сергій Остапенко.