Чемпіонат Вінницької області із кульової стрільби/ м.Вінниця. 17-19.11.2011

ГП-4 Пневматична гвинтівка, 10м.,40 пострілів

пп
ПІБ учасника Спорт.
розряд
Результат Зайняте
місце
1. Притолюк Руслана 301 14(із 22)
2. Шпетна Олександра 311 11(із 22)
3. Бабій Олена 305 12(із 22)
ПП-2 Пневматичний пістолет 40м., 40 пострілів
1. Кащук Ярослав 343 7(із 18)
2. Бондарчук Роман 334 8(із 18)
3. Дерман Олександр 308 13(із 18)
ГП-4 Пістолет гвинтівка, 10м., 40 пострілів
1. Устич Михайло ІІ 335 7 (із 27)
2. Загнітко Ярослав
332 8 (із 27)
3. Островський Сергій 263 19 (із 27)

Чемпіонат Вінницької області із кульової стрільби/ м.Вінниця. 7-8.10.2011

ГП-4 Пневматична гвинтівка, 10м.,40 пострілів

пп
ПІБ учасника Спорт.
розряд
Результат Зайняте
місце
1. Притолюк Руслана 320 11(із 23)
2. Шпетна Олександра 316 12(із 23)
3. Бабій Олена 309 14(із 23)
ПП-3 Пневматичний пістолет 40м., 60 пострілів
1. Кащук Ярослав 518 10(із 21)
2. Завальний Олександр ІІІ 517 11(із 21)
3. Бондарчук Роман 466 16(із 21)
4. Островський Сергій 457 17(із 21)
ГП-6 Пістолет гвинтівка, 10м., 60 пострілів
1. Устич Михайло ІІ 488 6 (із 27)
2. Загнітко Ярослав
486 9 (із 27)
3. Расновський Андрій 409 17 (із 27)

Чемпіонат району по футболу серед команд аматорів
Серпень. 2011р.

Команда Ігри В Н П Заб. Проп. Очки
1 ФК Dream Team
Липовець
12 10 1 1 71 14 31
2 ФК Юніор
Липовець
12 10 1 1 70 18 31
3 ФК Зірка
Попівка
12 8 0 4 68 53 24
4 ФК Зозів
Зозів
12 7 0 5 25 55 21
5 ФК Троща
Троща
12 3 1 8 31 61 10
6 ФК Лукашова
Лукашова
12 2 1 9 19 51 7
7 ФК Скитка
Скитка
12 2 0 10 36

68

6

Відкритий кубок Липовецького району з баскетболу/26.11.2011. м. Липовець

Результати змагань
Турбів 47:44 Зозів
ДЮСШ 33:73 БК "Липовець"
ДЮСШ 32:89 "Студенти"
БК "Липовець" 65:68 "Студенти"

 

ФІНАЛ
БК "Липовець" 74:40 Зозів ІІІ-ІV місце
"Студенти" 59:37 смт.Турбів І-ІІ місце

 

Конкурс кидків з-за 6-метрової лінії Результати з
10 спроб
1. Гуменюк О./Зозів 3
2. Шевчук Ю./Турбів 5
3. Дахновець В./Турбів 1
4. Буджерак О./"Студенти" 2
5. Ревацький І./"Студенти" 5
6. Заєць В./ДЮСШ 0
7. Слободянюк К./ДЮСШ 4
8. Павленко О./"БК"Липовець" 6
9. Рижий О./"БК"Липовець" 1
10. Антошко М./Зозів 1

 

Конкурс штрафних кидків Результати з
10 спроб
1. Ільчук О./Зозів 4
2. Кричковський М./Турбів 2
3. Глухенький С./Турбів 4
4. Гайвак Я./"Студенти" 5
5. Сімченко Н./"Студенти" 4
6. Ревацький О./ДЮСШ 5
7. Глоба В./ДЮСШ 1
8. Григорук А./"БК"Липовець" 5
9. Чекурда В./"БК"Липовець" 6
10. Врублевський М./"Студенти" 7
11. Мудик В./ДЮСШ 3
12. Шайдаюк Г./Зозів 1

Міні-футбол
«4 літні сільські спортивні ігри територіальних громад \ фінал\»
м. Липовець
11.09.2011 р.

I
1 Липовець-Скитка 5:0
2 Скитка-Сиваківці 1:5
3 Липовець-Сиваківці 1:1
II
1 Попівка-Зозів 5:6
2 Попівка-Лукашова 7:4
3 Зозів-Лукашова 9:2
За 3-4 місце
Попівка-Сиваківці 3:2
За 1-2 місце
Липовець-Зозів 3:0

Результати І-й Відкритий чемпіонат Липовецького району з боксу. 21.10.2011 р.

Вагова категорія 35-40 кг
1 Федоренко Андрій (Липовець) І місце
2 Щерба Олександр (Липовець) ІІ місце
Вагова категорія 45-50 кг
1 Остапенко Олександр (Липовець) І місце
2 Ворнович Михайло (Турбів) І місце
Вагова категорія 50-60 кг
1 Муляр Михайло (Липовець) ІІІ місце
2 Фаєр Дмитро (Турбів) ІІ місце
3 Пасічник Олександр (Росоша) І місце
Вагова категорія 70-75 кг
1 Гамлінський Олег (Липовець) ІІ місце
2 Лебедіський Іван (Липовець) І місце
3 Вірний Владислав (Липовець) ІІІ місце

ПРОТОКОЛ
ходу змагань по греко-римській боротьбі.
Липовець. 23.08.2011

ВАГА 60кг

Прізвище, імя Рік народження Організація Розряд Зустрічі по колам Місце
1 2 3
1 Холод Віталій 1993 Вінницький будівельний технікум І розряд 2 3 4 IV
0/1 0/2 1/3
2 Євич богдан 1991 Липовецький район КМС 1 4 3
5/7 5/3 1/3
3 Брижак Алім 1991 Вінницький район КМС 3 1 2 I
3/6 5/4 3/6
4 Конюхов Дмитро 1985 Вінницький район І розряд 4 2 1 IІІ
1/1 0/0 3/5

ВАГА 74кг

Прізвище, імя Рік народження Організація Розряд Зустрічі по колам Штр. очки Місце
1 2 3 4 5
1 Омельчик Сергій 1993 ВБТ І розряд 2 5

V
1/3 0/1

2 Пришинський Дмитро 1994 ВБТ І розряд 1 3
4 5 IІI
3/6 3/7
0/3 1/3
3 Деркач Олег 1994 ВБТ І розряд 4 2

IV
1/2 1/3

4 Макогонюк Василь 1992 Вінницький район КМС 3
5 2
3/6
1/3 5/7
5 Лановенко Григорій 1993 Вінницький район КМС
1 4 2 I

5/4 3/6 3/6

ВАГА 96кг

Прізвище, імя Рік народження Організація Розряд Зустрічі по колам Місце
1 2 3
1 Оніщенко Валерій 1995 ВБТ І розряд 2 3 4 IV
0/1 1/2 0/1
2 Слушний Антон 1985 Липовецький район КМС 1 4 3 I
5/3 3/4 5/3
3 Козубовський Юрій 1981 Вінницький район КМС 4 1 2
3/4 3/7 0/1
4 Шайдюк Сергій 1991 Вінницький район І розряд 3 2 1 IІІ
1/2 1/2 5/3

ВАГА 120кг

Прізвище, імя Рік народження Організація Розряд Зустрічі по колам Місце
1 2 3
1 Мельник Владислав 1995 Липовецький район І розряд 2 3
5/3 0/3
2 Ільницький Павло 1991 ВБТ І розряд 1
3 IІІ
0/1
1/3
3 Байдалюк Віталій 1993 Вінницький район І розряд
1 2 I

5/6 3/7