Таблиця змагань

Спортивно-масовий захід Міська спартакіада. Змагання з волейболу
Місце проведення м. Липовець ЗОШ №2, ДЮСШ
Дата проведення 26.02.2011р. - 13.03.2011р.
Команди Учасники Р.Н. Призове місце
РЕМ
Попик Андрій
1982
Герасименко Володимир
1979
Копитко Олександр
1978
Подвайцятник Ігор
1986
Шевчук Михайло
1985
Шевчук Ігор
1986
Гупал Володимир
1955
Хавчук Василь
1959
Кривоніс Валентин
1981
Рибак Олег
1971
Грицун Микола
1957
РВ УМВС
Пилипчук В.І.
1982 ІІІ
Сплодитель О.Я.
1990
Гемба Р.Д.
1979
Сличук С.С.
1984
Рудь В.П.
1985
Турбовець С.А.
1978
Гула А.А.
1983
Кравчук С.В.
1981
Вознюк Я.В.
1974
ДЮСШ Пілат Валентин
1971 ІІ
Чигур Василь
1978
Любченко Микола
1959
Григорук Андрій
1969
Вечера  Роман
1983
Колесник Микола
1960
ЗОШ №1
Капущак Яна

Мікалєян Дмитро
1991
Дажура В.
Зарічнмй Петро
1964
Шафронюк Володимир
1985
Шит Володимир
1977
Капущак Михайло
1960
Дудник Ірина
1979
Мельничук Я.
Бондарчук Маргаріта

Григоришин Сергій

РДА
Ревацький Ігор
1988
Скупий Ярослав
1986
Тітенко Роман
1988
Гаврилюк Андрій
1984
Кеба Олена
1981
Михайленко Володимир
1968
Павлюк Олег
1974
Ямпільський Ярослав
1981
Дужий В.В.
1967
Зернопродукт
Левандовський Володимир
1986
Шайданюк Віталій
1989
Олійник Роман
1989
Бойко А.
Борима Петро
1976
Міщук Іван
1989
Дигас В.В.

Копач Вадим
1989
Федоренко Віталій
1961
Майданюк Віталій
1989
Кривовяз Валерій
1982
Хавчук Микола
1983
Соломон Віталій
1974
Бабчик Микола
1976
Святенький Сергій
1973
ДРУЖБА
Козаченко Олександр 1971
Чекурда Віталій
1971
Загило Юрій
1988
Лейбук Олена
1987
Бондар В'ячеслав
Карпенчук Олег
1987
Павленко Олександр

Притула Віталій

ГЕРМЕС
Баліцький Роман
І
Баліцький Борис
Горбатюк Олександр
Мельничук Володимир
Заєць Андрій
Притолюк Володимир
Паламарчук Петро
Тихий Олександр
Петрусь Василь

 

Таблиця переможців

призове місце команда
І ДЮСШ
ІІ Ст. Прилука
ІІІ Липовець
IV Козинці
V Лукашова
VI Росоша

Таблиця змагань

Спортивно-масовий захід IV літні сільські спортивні ігритериторіальних громад (волейбол\жін.)
Місце проведення м. Липовець
Дата проведення 12.02.2011р.
Команди Учасники Р.Н. Результати змагань
Козинці Кононенко Тетяна
1976 Козинці - Лукашова /2-0/
Фурманюк Наталія
1977
Олексюк Ірина
1978
Мартинюк Альона
1997 Козинці - Ст. Прилука /0-2/
Олексюк Тетяна
1979
Цвик Світлана
1979
Шикула Марина
1989 Козинці - Липовець /0-2/
Куртак Аліна 1993
Куртак Юлія
1993
Лукашова Олійник Оксана
1993 Лукашова - Козинці /0-2/
Поєдинок Яна
1996
Гулько Софія
1993 Лукашова - Ст. Прилука /0-2/
Кислощук Наталія
1996
Дмитрук Інна
1996 Лукашова - Росоша /2-1/
Скалацька Оксана
1995
Дзісь Ірина
1996
Липовець Лейбук О.
1987 Липовець - Росоша /2-0/
Кирган І.
1987
Комарова Л.
1990 Липовець - ДЮСШ /0-2/
Попич О.
1991
Сирник Т.
1982 Липовець - Козинці /2-0/
Зарічна Л.
1990
Баліцька Н.
1976
Росоша Поліщук Тетяна
1995 Росоша - Липовець /0-2/
Дубина Надія
1995
Демянюк В.
Росоша - ДЮСШ /0-2/
Морщук Анжела
1995
Гарбузюк Галина
1995 Росоша - Лукашова /1-2/
Гуненко Катерина
1996
ДЮСШ Мельничук Яна
1995 ДЮСШ - Липовець /2-0/
Мартинюк Анастасія
1995
Кичак Тетяна
1994
Кононюк Валентина
1994 ДЮСШ - Росошо /2-0/
Серединська Ольга
1994
Климчук Анна
1996
Суха Світлана
1997 ДЮСШ - Ст. Прилука /2-0/
Кравчук Юлія
1997
Білоус Вікторія
1997
Бовкун Вікторія
1997
Стара Прилука
Семчук Анастасія
1995 Ст. Прилука - Козинці /2-0/
Повх Тетяна
1991
Ликова Ксенія
1996 Ст. Прилука - Лукашова /2-0/
Черепко Олена
1991
Бережанська Наталія
1993 Ст. Прилука - ДЮСШ /0-2/
Остапчук Альона
1992
Дробина Анжела
1995

 

 

Спортивно-масовий захід Кубок Вінницької області зі стрільби серед чоловіків та жінок
Місце проведення м. Вінниця, тир ВДПУ/10м. 40 пострілів/
Дата проведення 11.01.2011 р.
Учасники Зброя Сумма результатів
Чоловіча команда Сахненко Сергій ПП-2 343
Островський Сергій ПП-2 339
Кащук Ярослав ПП-2 339
Расновський Вячеслав ГП-4 341
Устіч Михайло ГП-4 324
Загітко Ярослав ГП-4 311
Жіноча команда Шпетна Олександра ГП-4 311
Притолюк Руслана ГП-4 290
Бабій Олена ГП-4 271

Таблиця переможців

призове місце команда
І Липовець ВК "Олімп"
ІІ Липовець ДЮСШ
ІІІ Лукашова

Таблиці змагань

Спортивно-масовий захід IV літні сільські спортивні ігритериторіальних громад (волейбол)
Місце проведення м. Липовець ЗОШ №2
Дата проведення 29.01.2011р.
Команди Учасники Р.Н. Результати змагань
Липовець ВК "Олімп" Марчук Сергій 1987 Липовець ВК "Олімп" - Троща /2-0/
Довгий Дмитро 1984
Довгий Михайло 1985 Липовець ВК "Олімп" - Росоша /2-0/
Заєць Андрій 1986
Червоняк Віталій 1992 Липовець ВК "Олімп" - Ст.Прилука /2-0/
Гулько Олександр 1987
Пілюх Сергій 1988 Липовець ВК "Олімп" - Лукашова /2-1/
Колеснік Андрій 1989
Троща Безпалько Іван
1991 Троща - Липовець ВК "Олімп" /0-2/
Ягнич Іван
1991
Сіньков Василь 1990 Троща-Лукашова /0-2/
Чепук Дмитро
1987
Решетник Юрій
1983 Троща - Росоша /1-2/
Осіянський Руслан
1990
Тригуб Руслана
1994 Троща - Ст.Прилука /0-2/
Палазенюк Олександр
1993
Стара Прилука Дікало А.
1970 Ст. Прилука - Росоша /2-0/
Дікало Віктор
1965
Ігнатенко М.
1974 Ст. Прилука - Липовець ВК "Олімп" /0-2/
Маслій Юрій
1982
Коломієць Роман
1981 Ст. Прилука - Троща /2-0/
Малюта Сергій
1976
Сапогов Сергій
1995 Ст.Прилука - Лукашова /0-2/


Росоша Ткачук Андрій
1994 Росоша - Ст. Прилука /0-2/
Драч Михайло
1981
Шевчук Віталій
1988 Росоша -Липовець ВК "Олімп" /0-2/
Тисячний Юрій
1994
Рудник Сергій
1990 Росоша - Лукашова /0-2/
Сема Леонід
1966
Гуненко Борис
1972 Росоша - Троща /2-1/
Яремчук Максим
1994
Лукашова Претолюк Андрій
1992 Лукашова- Троща /2-0/
Криворука Ярослав
1992
Чоботар Олександр
1992 Лукашова -Липовець ВК "Олімп" /1-2/
Соловйов Андрій
1990
Цицак Дмитро
1994 Лукашова - Росоша /2-0/
Дмитрук Олександр
1991
Слободян Роман
1995 Лукашова - Ст. Прилука /2-0/
Магдич Віталій
1994

 

Спортивно-масовий захід IV літні сільські спортивні ігритериторіальних громад (волейбол)
Місце проведення м. Липовець ДЮСШ
Дата проведення 29.01.2011р.
Команди Учасники Р.Н. Результати змагань
Липовець ДЮСШ Ковальчук Андрій
1994 Липовець ДЮСШ - Турбів №2 /2-0/
Ходацький Володимир
1995
Римарчук Максим
1993 Липовець ДЮСШ - Сиваківці /2-0/
Юрчак Сергій
1994
Ткачук Сергій
1995 Липовець ДЮСШ - Турбів №1 /2-0/
Довгий Аркадій
1995
Баліцький Павло
1995 Липовець ДЮСШ - Козинці /2-0/
Кирокасян Тигран
1995
Волковинський Сергій
1995
Агарко Вадим
1996
Турбів №2
Кравчук О.В.
1985 Турбів №2 - Липовець ДЮСШ /0-2/
Пужанський В.В.
1994
Пеньковський В.М.
1949 Турбів №2 - Турбів №1 /2-0/
Берчук Я.М.
1983
Барабаш В.О.
1986 Турбів №2 - Козинці /0-2/
Киричук Б.В.
1987
Мурашко В.А.
1985 Турбів №2 - Сиваківці /1-2/


Козинці Коваленко Олег
1972
Козинці - Турбів №1 /0-2/
Паканич Володимир
1974
Кононенко Тетяна
1976 Козинці -Турбів №2 /2-0/
Кононенко Юрій
1976
Сосідко Олександр
1971 Козинці - Сиваківці /1-2/
Фурманюк Олег
1976
Гуменюк Павло
1989 Козинці - Липовець ДЮСШ /0-2/
Мамай Микола
1962
Шевчук

Турбів №1
Глухенький І.В.
1969 Турбів №1 - Козинці /2-0/
Радіонов П.П.
1961
Бондар О.І.
1961 Турбів №1 - Турбів №2 /0-2/
Чуловський І.В.
1973
Ксьондз О.Є.
1978 Турбів №1 - Сиваківці /2-0/
Завальнюк В.В.
1961
Кравчук С.В.
1981 Турбів №1 - Липовець ДЮСШ /0-2/
Тригубенко М.І.
1971
Сиваківці Соляр Анатолій Олександрович
1989 Сиваківці - Липовець ДЮСШ /0-2/
Соляр Олександр Вікторович
1990
Соляр Олександр Михайлович
1970 Сиваківці - Турбів №1 /0-2/
Купринюк Максим
1991
Ковальчук Володимир
1992 Сиваківці - Козинці /2-1/
Ковальчук Олександр
1988
Сиваківці - Турбів №2 /2-1/

 

Спортивно-масовий захід IV літні сільські спортивні ігритериторіальних громад (волейбол)
Місце проведення м. Липовець ДЮСШ
Дата проведення 06.02.2011р.
Команди Учасники Р.Н. Результати змагань
Липовець ВК "Олімп" Марчук Сергій 1987 Липовець ВК "Олімп" - Сиваківці /2-0/
Довгий Дмитро 1984
Довгий Михайло 1985 Липовець ВК "Олімп" - Турбів /2-0/
Заєць Андрій 1986
Червоняк Віталій 1992 Липовець ВК "Олімп" - Н. Прилука /2-0/
Гулько Олександр 1987
Пілюх Сергій 1988 Липовець ВК "Олімп" - Липовець ДЮСШ /3-1/
Колеснік Андрій 1989
Ходацький Олександр 1987
Копитко Вадім
1988
Сиваківці Соляр Анатолій Олександрович
1989 Сиваківці - Липовець ВК "Олімп"/0-2/
Соляр Олександр Вікторович
1990
Соляр Олександр Михайлович
1970 Сиваківці - Н. Прилука /2-1/
Купринюк Максим
1991
Поліщук Віталій
1991 Сиваківці - Турбів /2-1/
Ковальчук Олександр
1988
Сиваківці - Лукашова /0-2/

Козинці Коваленко Олег
1972
Козинці - Лукашова /0-2/
Петрюк Віктор

Кононенко Тетяна
1976
Люлько Богдан

Сосідко Олександр
1971 Козинці - Липовець ДЮСШ /0-2/
Фурманюк Олег
1976
Гуменюк Павло
1989
Мамай Микола
1962
Нова Прилука Дікало А.
1970 Н. Прилука - Турбів /0-2/
Дікало Віктор
1965
Ігнатенко М.
1974
Маслій Юрій
1982 Н. Прилука - Сиваківці /1-2/
Коломієць Роман
1981
Малюта Сергій
1976
Соколов Сергій
1995 Н. Прилука - Липовець ВК "Олімп" /0-2/
Козинець О.
1992
Суворик О.
1992
Лукашова Претолюк Андрій
1992 Лукашова- Козинці /2-0/
Криворука Ярослав
1992
Чоботар Олександр
1992
Соловйов Андрій
1990 Лукашова -Липовець ДЮСШ /0-2/
Збожинський Петро
1953
Дмитрук Олександр
1991
Слободян Роман
1995 Лукашова - Сиваківці /2-0/
Магдич Віталій
1994
Шевчук Михайло
1985
Липовець ДЮСШ Ковальчук Андрій
1994 Липовець ДЮСШ - Лукашова /2-0/
Ходацький Володимир
1995
Римарчук Максим
1993
Юрчак Сергій
1994 Липовець ДЮСШ - Козинці /2-0/
Ткачук Сергій
1995
Довгий Аркадій
1995
Баліцький Павло
1995 Липовець ДЮСШ - Липовець ВК "Олімп" /1-3/
Кирокасян Тигран
1995
Волковинський Сергій
1995
Агарко Вадим
1996
Турбів
Глухенький І.В.
1969 Турбів - Н. Прилука /2-0/
Радіонов П.П.
1961
Ксьондз О.Є.
1978
Турбів - Липовець ВК "Олімп" /0-2/
Завальнюк В.В.
1961
Ващук І.М.
1986 Турбів - Сиваківці /1-2/
Тригубенко М.І.
1971
Кривокос І.