Турнірна таблиця.
Чемпіонат району з футболу(після 3-х турів). Липень

Місце Команда Ігри В Н П Заб Проп Очки
1 ФК "Юніор" 6 5 1 0 33 9 16
2 ФК "Dream Team" 5 4 1 0 40 5 13
3 ФК "Зірка" 5 4 0 1 30 12 12
4 ФК "Лукашова" 5 2 0 3 15 29 6
5 ФК "Зозів" 5 1 0 4 9 27 3
6 ФК "Троща" 5 1 0 4 10 31 3
7 ФК "Скитка" 5 0 0 5 14 36 0

Турнірна таблиця.
Чемпіонат району з футболу(після 3-х турів). Червень

Місце Команда Ігри В Н П Заб Проп Очки
1 ФК "Dream Team" 3 3 0 0 30 2 9
2 ФК "Юніор" 3 3 0 0 22 5 9
3 ФК "Зірка" 2 1 0 1 9 6 3
4 ФК "Зозів" 2 1 0 1 6 6 3
5 ФК "Лукашова" 2 1 0 1 4 11 3
6 ФК "Скитка" 3 0 0 3 5 25 0
7 ФК "Троща" 3 0 0 3 3 24 0

Попередні результати чемпіонату та таблиця учасників - перейти...

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
чемпіонату району з футболу (після 2-х турів)

Місце Команда В Н П Забито Пропущено Очки
1 ФК "Dream Team" 2 0 0 18 1 6
2 ФК "Юніор" 2 0 0 17 3 6
3 ФК "Зірка" 1 0 0 7 1 3
4 ФК "Лукашова" 1 0 1 4 11 3
5 ФК "Зозів" 0 0 1 2 3 0
6 ФК "Скитка" 0 0 2 4 13 0
7 ФК "Троща" 0 0 2 0 20 0

КОМАНДНІ ТАБЛИЦІ

ФК "Dream Team" (м.Липовець)

№ п/п Учасник РН
1 Білокур Олександр Костянтинович 1973
2 Бондарчук Сергій Тимофійович 1986
3 Григорук Андрій Петрович 1969
4 Дем'янюк Володимир Васильович 1973
5 Діденко Михайло Сергійович 1986
6 Заводинський Сергій Олександрович 1991
7 КозаченкоОлександр Миколайович 1971
8 Мельничук Сергій Васильович 1986
9 Новаківський Віктор Павлович 1985
10 Павленко Олександр Михайлович 1980
11 Петренко Олександр Михайлович 1979
12 Петрусь Василь Васильович 1970
13 Пилипчук Василь Іванович 1982
14 Поліщук Володимир 1988
15 Ревацький Ігор Васильович 1988
16 Рижий Олександр Васильович 1983
17 Станіславський Юрій Сергійович 1975
18 Степанець Леонід Сергійович 1992
19 Столярик Владислав Анатолійович 1987
20 Турбовець Юрій Анатолійович 1986
21 Хоменко Руслан Михайлович
22 Хом'ячук Вадим Володимирович 1983
23 Чех Сергій Васильович 1983
24 Чигур Василь Миколайович 1978
25 Шевчук Михайло Петрович 1985

ФК "Зірка" (с. Попівка)

№ п/п Учасник РН
1 Авраменко Василь  Петрович 1989
2 Адамович Сергій Вікторович 1987
3 Безносюк Роман Ігорович
4 Гаврилов Дмитро Олексійович 1985
5 Гаврилов Олександр Олексійович 1987
6 Гаврилов Микола Олексійович 1978
7 Гнатюк Олександр 1988
8 Донюк Євген Андрійович 1992
9 Донюк Вячеслав Андрійович 1987
10 Дяченко Олексій Олексійович 1981
11 Дяченко Роман Володимирович 1989
12 Іванченко Іван Валерійович 1994
13 Іванченко Віталій Валерійович 1988
14 Кеба Олег Миколайович 1989
15 Маланчук Олександр Михайлович 1980
16 Мальований Євген Павлович 1987
17 Міщук Сергій Вікторович 1994
18 Ненич Сергій Михайлович 1980
19 Сидоренко Володимир 1988
20 Сідаш Олександр Сергійович 1988
21 Сліпчик Олександр Олександрович 1989
22 Сліпчик Юрій Олександрович
23 Цюпа Василь

ФК "Зозів" (с. Зозів)

№ п/п Учасник РН
1 Антошко Михайло Олександрович 1994
2 Бережний Олександр Васильович 1997
4 Бойко Андрій Вікторович 1989
5 Деревіцький Вячеслав Володимирович 1998
6 Ільчук Олександр Володимирович 1995
7 Ільчук Сергій Володимирович 1989
8 Ільчук Юрій Васильович 1997
9 Кліщук Ярослав Григорович 1987
9 Коробко Роман Олексійович 1994
10 Лаврик Андрій Вікторович 1995
11 Майданюк Генадій Васильович 1993
12 Москалюк Юрій Володимирович 1988
13 Олійник Роман Миколайович 1989
14 Олійник Андрій Ігорович 1993
15 Рачок Сергій Вікторович 1987
16 Смалюх Юрій Вікторович 1983
17 Цюпа Олександр Михайлович 1976
18 Цяпа Андрій Олексійович 1986
19 Чіботар Ярослав Ігорович 1997

ФК "Лукашова" (с.Лукашова)

№ п/п Учасник РН
1 Вакар Олександр Віталійович 1991
2 Грищук Богдан Анатолійович 1994
3 Доценко Антон Вікторович 1995
4 Карабан Сергій Миколайович 1995
5 Кононенко Ярослав Олегович 1995
6 Коршевнюк Олег Леонідович 1992
7 Качинський Вячеслав Ігорович 1993
8 Кривороку Ярослав Ігорович 1992
9 Криворука Мирослав Ігорович 1994
10 Лебідь Олександр Васильович 1997
11 Лисак Олексій Олексійович 1995
12 Магдич Віталій Іванович 1994
13 Печолат Ярослав Михайлович 1991
14 Пєтухов Віталій Юрійович 1990
15 Побережець Віктор Вікторович 1991
16 Попроцький Сергій Юрієвич 1988
17 Претолюк Сергій Станіславович
18 Претолюк Андрій Станіславович 1992
19 Соловйов Андрій 1989
20 Цицак Дмитро Сергійович 1995
21 Чоботар Олександр Віталійович 1992
22 Шевчук Михайло Володиморович 1993

ФК "Скитка" (с.Скитка)

№ п/п Учасник РН
1 Алєксєв Олександр Олексндрович 1992
2 Бабак Дмитро 1990
3 Бунько Андрій Михайлович
4 Завадинський Михайло Васильович 1981
5 Завадинський Володимир Васильович 1983
6 Завадинський Сергій Васильович 1986
7 Завадинський Дмитро Васильович
8 Косюк Віталій Олександрович 1977
9 Косюк Петро Олександрович 1985
10 Манус Олександр Сергійович 1987
11 Меленчук Вадим Васильович 1994
12 Павловський Андрій Вікторович 1990
13 Павловський Віктор Григорович 1985
14 Павловський Василь Грогорович
15 Рогач Олександр
16 Сабадаш Володимир Юрійович 1991
17 Сажок Олександр Васильович 1979
18 Сажок Василь Павлович
1985
19 Свящук Володимир Вадимович
1992
20 Фіногенов Ярослав Васильович
1993

ФК "Троща" (с.Троща)

№ п/п Учасник РН
1 Аберлігін  Роман Сергійович
1997
2 Безпалько Іван Васильович
1991
3 Войтенко Іван Васильович
1993
4 Діденко Дмитро Андрійович
1993
5 Колеснік Андрій Миколайович
1989
6 Максимяк Вадим
1990
7 Мандибура Вадим Ігорович
1994
8 Матвієнко Микола Сергійович
9 Мороз Юрій Сергійович
1996
10 Мунтян Максим Віталійович
1992
11 Осіянський Руслан Миколайович
1990
12 Резнік Віктор Григорович
1992
13 Сіньков Василь Олегович
1990
14 Стадник Олександр Володимирович
1990
15 Тригуб Олександр Вікторович
1988
16 Тригуб Василь Васильович
1996
17 Чепук Дмитро Дмитрович
1987
18 Шевчук Василь Васильович
1992
19 Ягнич Іван Лнонідович
1991

ФК "Юніор" (м.Липовець)

№ п/п Учасник РН
1 Березюк Олександр Леонідович
1992
2 Бесарабець Олександр Іванович
1996
3 Колеснік Ігор Ігорович
1995
4 Колеснік Ярослав Ігорович
1990
5 Копитко Олександр Васильович

6 Паламарчук Дмитро Миколайович
1989
7 Подвайцятник Ігор

8 Пілат Дмитро Валентинович
1995
9 Пілат Валентин Олексійович
1971
10 Плахотнюк Ярослав
1993
11 Потьомов Віктор
1994
12 Присяжнюк Дмитро Олександрович
1995
13 Слободянюк Віталій Миколайович
14 Сорокін Сергій Віктрович
1983
15 Хлівний Микола Миколайович
1986
16 Хлівний Валентин Миколайович
1982
17 Цінський Олександр Сергійович
1994
18 Шевчук Олег Леонідович

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

І група

№пп Команда 1 2 3 Місце
1 Небезпечні 15/2 15/6 І
2 Кучерява Скакунка 2/5 17/15 ІІ
3 Ягуари 6/15 15/14 ІІІ

ІІ група

№пп Команда 1 2 3 Місце
1 Збірна 15/14 15/16 І
2 BED BOYS 14/15 15/2 ІІ
3 Махровий і Компанія 6/15 2/15 ІІІ

ФІНАЛ

№пп Команда 1 2 3 4 Місце
1 Небезпечні 25/10 І
2 Збірна 10/25 ІІІ
3 BED BOYS 15/3 ІІ
4 Ягуари 3/15 ІV

Таблиця учасників

№пп Учасник
Небезпечні
1 Сімченко Назар
2 Гайвак Ярослав
3 Брндарчук Віталій
Збірна
1 Ревацький Ігор
2 Кицюк Андрій
3 Слушний Денис
4 Бондар Вячеслав
BED BOYS
1 Буджерак Олександр
2 Козінський Олександр
3 Буглаєв Юрій
Кучерява Скакунка

1

Римар Роман

2

Марчук Роман
3 Слободянюк Констянтин
Махровий і Компанія

1

Копитко Олексій
2 Гошовський Влад
3 Перебейнос Денис
Ягуари
1 Григорук Артем
2 Стафійчук Олег
3 Буджерак Вадим

Турнірна таблиця

№ п/п Команда 1 2 3
Очки загальні Місце
1 Липовецька ЗОШ№1 0-3
1-2
1-5
0
ІІІ
2 Липовецька ЗОШ№2
3-0
4-2
7-2
6 І
3 Липовецька ЗОШ№3 2-1 2-4

4-5
3 ІІ

4 літні сільські спортивні ігри територіальних громад. Жінки баскетбол. 25.06.2011. м. Липовець

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

група A

№пп Команда 1 2 3 очки місце
1 Липовець 2 21:12 4:28 3 ІІ
2 Росоша 12:21 0:59
2 ІІІ
3 Липовець 1 28:4 59:0 4 І

група Б

№пп Команда 1 2 очки місце
1 Зозів 26:4 2 І
2 Козинці 4:26
1 ІІ

Фінал

№пп Команда 1 2 3 4 очки місце
1 Липовець 2 18:5
ІІІ
2 Козинці 5:18

ІV
3 Зозів 19:23 ІІ
4 Липовець 1 23:19 І

Списки учасників

№пп Учасник
Липовець 1

1

Скоцька Алла
2 Сидоренко Надія
3 Вдовиченко Катерина
4 Козловська Наталія
5 Кицюк Ольга
6 Слушна Даша
7 Ковальчук Марина
8 Врублевська Інна
Липовець 2
1 Лепетун Аліна
2 Бабій Руслана
3 Белінська Руслана
4 Ящук Вікторія
5 Гевко Іванна
6 Пінчук Анастасія
7 Лавриненко Анастасія
Зозів
1 Мельничук Анастасія
2 Домашевська Марина
3 Марценюк Оксана
4 Герасименко Аліна
5 Олійник Тетяна
6 Одарченко Тетяна
7 Царук Оксана
8 Олівінська Яна
Росоша
1 Гевко Олеся
2 Філіпова Інна
3 Ткачук Тетяна
4 Ковач Ніна
5 Гуця Юлія
6 Шкрабюк Ірина
7 Гуненко Катерина
8 Гуненко Іванна
9 Кравценюк Наталія
10 Горіхова Юлія
11 Клиимчук Юлія
Козинці
1 Куртак Аліна
2 Шикула Маріна
3 Мартинюк Альона
4 Кравець Олена
5 Черниш Оксана
6 Іванюк Наталія

Турнірна таблиця

№ п/п Команда 1 2 3 4 Місце
1 Іллінці 2:1 2:0 2:1 І
1 1 1
2 Вінниця 1:2 2:0 2:0 ІІ
0 1
1
3 Липовець 0:2 0:2 0:2 ІV
0 0 0
4 Умань 1:2 0:2 2:0 ІІІ
0 0 1

Учасники збірної Липовецького району

Спортивно-масовий захід Міжобласний турнір з волейболу серед чоловічих команд за участі команд
м. Умань, м.Вінниця, м.Іллінці, збірної Липовецького району
Місце проведення м.Липовець
Дата проведення 28.05.2011р.
Команда Учасники
Липовець Сидоренко Володимир
Марчук Сергій
Григорук Андрій
Ходацький Володимир
Довгий Дмитро
Заєць Андрій
Червоняк Віталій