ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова організаційного спортивного комітету

Остапенко С.В.

 

Календарний план спортивно-масових заходів

Липовецького району на 2011 рік, результати яких будуть враховуватись

в рамках районного заходу «Спортсмен року».

 

№ п/п

Назва заходу

Вид спорту

Дата
проведення

Місце проведення

Відповідальний

Результати Кращий спортсмен

СІЧЕНЬ

1.

Кубок Вінницької області з пневматичної зброї

Стрільба кульова

11.01.

м. Вінниця

Любченко М.І.

результати змагання Сахненко Сергій

2.

Чемпіонат району. 4 літні сільські спортивні ігри територіальних громад

Волейбол\чол.\

29.01-6.02.

м. Липовець

Пілат В.О.

результати змагання Претолюк Андрій

ЛЮТИЙ

3.

Відкритий  чемпіонат області у приміщенні

Стрільба кульова

02 -04.02

м. Вінниця

Любченко М.І.

результати змагань Шпетна Олександра

4.

Чемпіонат району. 4 літні сільські спортивні ігри територіальних громад

Волейбол\жін\

12.02.

м. Липовець

Остапенко С.В.

результати змагання Мельничук Яна

5.

Міська спартакіада

Волейбол\чол\

26.02-13.03

м. Липовець

Пілат В.О.

результати змагання Заєць Андрій

6.

Чемпіонат району

пауерліфтинг

27.02.

м. Липовець

Любченко М.І.

  Бабич Богдан

БЕРЕЗЕНЬ

7.

6 юнацькі обласні спортивні ігри Віниччини

пауерліфтинг

05-06.03

м. Немирів

Любченко М.І.

  Бабич Богдан

8.

Міська спартакіада

Волейбол\юн\

01.03

м. Липовець

Пілат В.О.

  Баліцький Павло

9.

Міська спартакіада

Волейбол\дів\

17.03

м. Липовець

Пілат В.О.

  Мельничук Яна

10.

Міська спартакіада

Баскетбол \юн.\

16.03

м. Липовець

Ревацький І.В.

  Бугера Михайло

11.

Міська спартакіада

Баскетбол \дів.\

25.03

м. Липовець

Ревацький І.В.

  Пінчук Анастасія

12.

Чемпіонат району серед команд сільських територіальних громад

Футзал

19.03.

смт. Турбів

Любченко М.І.

  Претолюк Андрій

13.

6 юнацькі обласні спортивні ігри Віниччини \юнаки зони, фінал \1994-95 р.н.\

баскетбол

березень, квітень

за призначенням

Сорокін С.В.

  Заєць Віталій

14.

6 юнацькі обласні спортивні ігри Віниччини \дівчата\ зони, фінал  \1994-95 р.н.\

баскетбол

березень, квітень

за призначенням

Сорокін С.В.

  Демчак Віолета

КВІТЕНЬ

15.

6 юнацькі обласні спортивні ігри Вінниччини \дівчата\ зони, фінал   \1994-95 р.н.\

волейбол

01- 03.04

м. Вінниця

Любченко М.І.

  Мельничук Яна

16.

6 юнацькі обласні спортивні ігри Віниччини

Стрільба кульова

08 - 09.04

м. Вінниця

Тращук В.В.

результати змагання Загнітко Ярослав

17.

Чемпіонат області  ( 1994 р.н. та мол.)

Стрільба кульова

08 - 09.04

м. Вінниця

Тращук В.В.

результати змагань Сахненко Сергій

18.

Міська спартакіада

Кульова стрільба

05.04

м. Липовець

Тращук В.В.

результати змагань Сахненко Сергій

19.

Чемпіонат (вища та перша ліги) області з футболу сезону 2010-2011 рр. (ІІ коло)

Футбол

Квітень – липень

Згідно календаря

Пілат. В.О.

  Хлівний Валентин

20.

Чемпіонат області серед ДЮЗ сезону 2010-2011 рр.\2 коло\  \юнаки 1994-95 р.н.\

Футбол

Квітень-червень

Згідно календаря

Сорокін С.В.

  Бессарабець Богдан

21.

Міська спартакіада

Міні- футбол

квітень

м. Липовець

Пілат В.О.

результати змагань Павленко Олександр

ТРАВЕНЬ

22.

Чемпіонат присвячений 66-й річниці з Дня Перемоги

Стрітбол

09.05.

м. Липовець

Остапенко С.В.

  Ревацький Ігор
23. Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу   травень м. Вінниця     Чоботар Олександр

24.

Легкоатлетичий крос

 

22.05

м. Липовець

Демчак Є.А.

Результати змагань Косюк Каріна

25.

Міська спартакіада \юнаки\

футбол

травень

м. Липовець

Сорокін С.В.

Результати змагань Цінський Олександр

26.

4 літні сільські спортивні ігри територіальних громад

міні-футбол

22.05.

м. Липовець
смт. Турбів

Пілат В.О.

Результати змагань Новаківський Віктор

27.

Чемпіонат  обласної дитячої ліги серед дівчат 1995-96 р.н.

волейбол

27-29.05.

м. Вінниця

Любченко М.І.

  Бондарчук Маргарита
28. Міжобласний турнір серед чоловічих команд за участі команд м. Умань, м.Вінниця, м.Іллінці, збірної Липовецького району та ін. волейбол травень м. Липовець Сорокін С.В. Результати змагань Ходацький Володимир
29. Чемпіонат (вища та перша ліги) області з футболу сезону 2010-2011 рр.(ІІ коло) футбол квітень-липень згідно календаря Пілат В.О.   Хлівний Валентин

ЧЕРВЕНЬ

30.

Відкрита першість із стрітболу. Юнаки

стрітбол

25.06.11

м. Липовець

Ревацький І.В.

Результати змагань Гайвак Ярослав

31.

Чемпіонат району по футболу серед команд аматорів

футбол

червень

м. Липовець

Сорокін С.В.

Результати змагань Сорокін Сергій

32.

4 літні сільські спортивні ігри територіальних громад. Жінки

баскетбол

25.06.11

м. Липовець

Ревацький І.В.

Результати змагань Олівінська Яна

ЛИПЕНЬ

33. Чемпіонат району по футболу серед команд аматорів футбол липень-серпень м. Липовець Сорокін С.В. Результати змагань Новаківський Віктор

СЕРПЕНЬ

34.

Чемпіонат (вища та перша ліги) області з футболу сезону 2011-2012 рр. (І коло)

Футбол

серпень-листопад

Згідно календаря

Пілат В.О.

  Хлівний Валентин
35. Відкритий чемпіонат району греко-римська боротьба 24.08.2011 м. Липовець Остапенко С.В. Результати змагань Слушний Антон
36 Чемпіонат району по футболу серед команд аматорів футбол серпень м. Липовець Сорокін С.В. Результати змагань Хлівний Валентин

ВЕРЕСЕНЬ

37.

4 літні сільські спортивні ігри територіальних громад \ фінал\

міні-футбол

10.09.

м. Липовець

Любченко М.І.

Результати змагань Павленко Олександр

38.

Чемпіонат області серед ДЮЗ сезону 2010-2011 рр.\2 коло\

футбол

вересень-жовтень

Згідно календаря

Сорокін С.В.

  Колесник Ігор
39. Чемпіонат (вища та перша ліги) області з футболу сезону 2011-2012 рр. (І коло) футбол вересень згідно календаря Любченко М.І.   Хлівний Валентин

ЖОВТЕНЬ

40.

Чемпіонат області з пневматичної зброї

Стрільба кульова

06- 08.10

м. Вінниця

Тращук В.В.

Результати змагань  
41. Відкритий чемпіонат району Бокс жовтень м. Липовець Остапенко С.В. Результати змагань Лебедівський Іван
42. Чемпіонат області з футболу серед ДЮЗ сезону 2010-2011( ІІ коло) футбол жовтень м. Липовець Любченко М.І.   Бессарабець Богдан

ЛИСТОПАД

43.

Чемпіонат області серед молоді ( 1991 р.н.)

Стрільба кульова

17-19.11

м. Вінниця

Тращук В.В.

Результати змагань Кащук Ярослав
44. Зональні змагання/Спортивні ігри школярів Вінницької області у 2011-12 р.р./серед юнаків 1995-96 р.р. Баскетбол 5-6 листопда за призначенням Ревацький І.В.   Заєць Віталій
45. Зональні змагання/Спортивні ігри школярів Вінницької області у 2011-12 р.р./серед дівчат 1995-96 р.р. Баскетбол 12-13 листопада за призначенням Ревацький І.В.   Демчак Віолета
46. Відкритий кубок району з міні-футболу міні-футбол 19-20 листопада м.Липовець Ревацький І.В. Результати змагання Шевчук Михайло
47. Відкритий кубок Липовецького району з баскетболу Баскетбол 26 листопада м. Липовець Ревацький І.В. результати змагань Гайвак Ярослав
48. Зональні змагання/Спортивні ігри школярів Вінницької області у 2011-12 р.р./серед юнаків 1995-96 р.р. Волейбол 19-20 листопада за призначенням Ревацький І.В.   Баліцький Павло
49. Зональні змагання/Спортивні ігри школярів Вінницької області у 2011-12 р.р./серед дівчат 1995-96 р.р. Волейбол 26-27 листопада за призначенням Ревацький І.В.   Мельничук Яна

ГРУДЕНЬ

50. Відкритий чемпіонат району пауерліфтинг 03.12 м. Липовець Остапенко С.В.   Тетерук Олександр
51. Відкритий чемпіонат з волейболу Волейбол 10 грудня м. Липовець Ревацький І.В.   Ходацький Володимир

52.

Кубок Вінницької області з  Олімпійських вправ та рухома мішень

Стрільба кульова

22-24.12

м. Вінниця

Сорокін С.В.

   

53.

Відкритий районний турнір на Кубок В.І.Вечерука.

Баскетбол

24.12.

м. Липовець

Ревацький І.В.