У середу на позачерговій сесії Липовецької міської ради одноголосно прийнято рішення про підтримку звернення Верховної Ради України щодо визначення Російської Федерації державою-агресором, а так званних "ДНР", "ЛНР" - терористичними організаціями.

У прийнятому рішенні, зокрема, йдеться:
"У 2014 році Російська Федерація, порушуючи умови Будапештського Меморандому та міжнародне право, здійнила анексію Автономної Республіки Крим, а також підтримує терористичні організації "ДНР" та "ЛНР" і забезпечує їх зброєю, військовою технікою.
Такі дії держави, що гарантувала безпеку та цілісність кордонів України, призвели до загибелі мирних жителів Донецької  і Луганської областей, а 24 січня 2015 року були здійснені терористичні дії стосовно міста Маріуполя та його мешканців. Крім того, незаконні дії Російської Федерації створюють загрозу територіальній цілісності та сувернітету України.
Зважаючи на викладене та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Липовецька міська рада вирішила: підтримати звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званиих "ДНР", "ЛНР" - терористичними організаціями"

За матеріалами газети "Липовецькі вісті" №10 від 6 лютого 2015 року

Додати коментар


Захисний код
Оновити