Відбулося підсумкове засідання "круглого столу" щодо перейменування вулиці Леніна в місті Липовці. Міський голова М.І.Майданюк ознайомив присутніх зі всіма зверненнями щодо перейменування вул. Леніна. Було зачитано листи-відповіді відповідальних осіб реєстраційних служб на запити міської ради щодо вартості надання послуг при здійсненні необхідної реєстрації, яка виникне при перейменуванні. Так, у відповідь державного реєстратора речових прав на нерухоме майно зазначено, що при перейменуванні назви вулиці власникам нерухомого майна необхідно вносити зміни до документів, які посвідчують право власності, що зареєстровано з 1 січня 2013 року. При внесенні змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно сплачується державне мито 51 грн та 120 грн за надання інформації. Власники нерухомого майна, які ще не зареєстрували своє майно, при реєстрції будуть додавати лише рішення сесії міської ради про перейменування вулиці та зміни нумерації будинків.

В ході обговорення висуното пропозиції. Запропонувати міському голові внести подання на чергову сесію міської ради щодо перейменування вулиці Леніна, врахувавши пропозиції жителів міста, а саме:

  • перейменувати частину вулиці Леніна від перехрестя з вулицею 40 років Перемоги, з будинку №2 по будинок №34 та з будинку №1 по будинок №65, у вулицю Василя Липківського, а частину від перехрестя з вулицями Калініна та Шевченка, з будинку №36 по будинок №98 та з будинку №67 по будинок №127, у вулицю Героїв Майдану;
  • перейменувати вулицю Леніна у вулицію В. Липківського;
  • площі біля Меморіалу Слави надати назву площа Героїв Майдану;
  • площі біля районного суду надати назву Молодіжна площа;
  • залишити назву вулиця Леніна без зміни.

Всі ці пропозиції будуть розглядатися на черговій сесії. Вирішення данного питання за депутатами міської ради

Олена Остапенко,
керуюча справами виконкому міської ради

Стаття із газети "Липовецькі вісті" №41 від 04.06.2014р.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити