Сучасний світ збудований так, що для успішного функціонування в ньому боротися за ресурси доводиться на всіх рівнях. Це стосується і конкуренції на рівні територіальних громад. Адже тих ресурсів, якими наразі можна оперувати на місцях, явно недостатньо для вирішення навіть першочергових проблем. Тому одним з найважливіших завдань, які стоять сьогодні перед органами місцевого самоврядування, є максимальне залучення для власного розвитку додаткових фінансових і матеріальних ресурсів.
Не менш важливим для успішного функціонування громади є її об’єднання навколо якоїсь ідеї, бізнес-проекту, які могли б стати поштовхом для подальшого розвитку. Перемога, яку отримав проект Липовецької міської ради «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі» у грантовій програмі ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», написаний у партнерстві з Липовецькою районною радою та Липовецьким благодійним фондом громади, у великій мірі дозволяє це зробити. Адже завдяки йому створюються певні передумови для розвитку на території міста та району такого перспективного виду підприємницької діяльності, як туризм. По всій Україні наразі реалізується лише 15 подібних проектів.
На жаль, останнім часом окремими жителями нашої громади абсолютно необгрунтовано робляться спроби дискредитувати цю гарну ідею та її реалізацію. Так депутат Липовецької міської ради Сарафонов В. М. у своїй статті «Хотіли як краще …», надрукованій у газеті «Липовецькі вісті» від 27.02.2015 р., за рахунок маніпулювання та перекручування інформації, наданої йому міською радою, намагається довести, що робочою групою з реалізації проекту неефективно і не за призначенням витрачаються кошти гранту ЄС. Зокрема, не відповідає дійсності його твердження про те, що видатки на утримання персоналу проекту «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі» не повинні перевищувати 41,6 тис. грн. Дана сума витрат передбачена в проектно-кошторисній документації на реконструкцію міського скверу під велопарк як витрати на утримання служби замовника і визначає, в першу чергу, розмір видатків на технічний нагляд по цих роботах. Жодним чином зазначена сума не може обмежувати видатки на зарплату персоналу проекту з розвитку велотуризму.

У середу на позачерговій сесії Липовецької міської ради одноголосно прийнято рішення про підтримку звернення Верховної Ради України щодо визначення Російської Федерації державою-агресором, а так званних "ДНР", "ЛНР" - терористичними організаціями.

Кульмінаційним моментом на 33 сесії районної ради шостого скликання став розгляд питання про внесення змін до рішення 9 сесії районної ради п'ятого скликання від 12 квітня 2007 року №107 "Про герб і прапор Липовецького району". Сім років тому навколо геральдики також велася гостра дискусія. Однак після того герб і прапор Липовеччини стали вже звичним атрибутом. Аж тут зявився висновок геральдичної комісії з Києва про те, що занадто кольорів у гербові, вони не зовсім відповідають вимогам, наш край не має стосунку до козацької минувшини тощо. Отриманий до ознайомлення новий ескіз герба, в свою чергу, викликав ще більше запитань у депутатів. Найперше, що викликало реакцію, те, чому сесія має затверджувати новий герб без ознайомлення із запропонованим ескізом широкої громадськості?

Звичайно, що більшості пересічних громадян району, можливо, й не важливо те, як виглядатиме новий герб. Адже це ніякою мірою не впливає на рівень і якість життя, але саме з таких начебто дрібниць і формується ставлення до державних і регіональних символів. Тому сесія районної ради прийняла закономірне рішення - винести дане питання на розгляд громадськості.

Геральдично-вексилологічна експертиза проектів герба та прапора Липовецького району

Відбулося підсумкове засідання "круглого столу" щодо перейменування вулиці Леніна в місті Липовці. Міський голова М.І.Майданюк ознайомив присутніх зі всіма зверненнями щодо перейменування вул. Леніна. Було зачитано листи-відповіді відповідальних осіб реєстраційних служб на запити міської ради щодо вартості надання послуг при здійсненні необхідної реєстрації, яка виникне при перейменуванні. Так, у відповідь державного реєстратора речових прав на нерухоме майно зазначено, що при перейменуванні назви вулиці власникам нерухомого майна необхідно вносити зміни до документів, які посвідчують право власності, що зареєстровано з 1 січня 2013 року. При внесенні змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно сплачується державне мито 51 грн та 120 грн за надання інформації. Власники нерухомого майна, які ще не зареєстрували своє майно, при реєстрції будуть додавати лише рішення сесії міської ради про перейменування вулиці та зміни нумерації будинків.

"Держи вора - кричит вор" - яка нищівна та самобичувальна приказка у російського народу. «Народ скаже – як зав’яже», - знає українець.
За кілька днів 9 травня. День перемоги у війні, яка закінчилася багато десятиліть тому. Сьогодні Україна переживає іншу. Вона наче й на війну не схожа: немає фронтів, військових «котлів», танкових розрізаючи атак. Але тим не менше маємо окупований Крим, десятки тисяч до зубів озброєних військ на кордонах Херсонської, Луганської, Донецької, Чернігівської областей. Групи диверсантів щодня проникають на територію країни і піднімають там сепаратистські настрої. За всім цим – реальні долі, знищені домівки і нормальне життя, вбиті і постраждалі люди.
Свято 9 травня відсилає нас до відчуття братства з російським народом, який з нами переміг у тій війні. Натомість реалії змушують нас ламати власну пам'ять від усвідомлення того, що той самий брат, можливо, саме у ці хвилини чекає наказу атакувати твою землю. При цьому агресор з усіх пропагандистських каналів верещить, що українці – «фашисти». Хоч святих винось: у новинах, історичних програмах, шоу тупих фільмах «на тему Великої Вітчизняної» на нас виливаються все нові й нові звинувачення у співпраці з Гітлером. Дістається всім країнам, що вирвалися з обіймів «старшого брата Каїна». Литовці, латиші, естонці – «кляті лісові брати», українці – «бендеровці» і т.д.
А чого це ти так волаєш «держі», га?
Про РОА – Російську Визвольну Армію (Русская Освободительная Армия - прим. ред.) генерала Власова знають усі. Армію! Світові уже вуха заклало від прокльонів на адресу дивізії СС «Галиччина». А що у «брата»?
Незворушна історія нам підкаже. Ось тільки есесівські російські частини: добровольчий полк СС «Варяг», 1-а російська національна бригада СС «Дружина», 15-й козачий кавалерійський корпус СС, 29-а гренадерська дивізія СС «Рона» (1-а російська), 30-а гренадерська дивізія СС «Дірлевангер». Це ще не все. Сусіди люблять хизуватися своїми «ряженими» козаками, он і в Криму вони відіграли свою есесівську роль. Що ж, досвід є, про який говорить бойовий шлях 15-го Козачого російського корпусу СС (3 дивізії, 16 полків), 29-а Російська бригада СС (6 полків), 30-а Росіська бригада СС першого формування 1944 року (5 полків).