«Висловлюю свою повагу та подяку Валентину Бабію та Юрію Серватинському, інспекторам дорожньо-патрульної служби міліції ДАІ Немирівського району Вінницької області, завдяки мужності та професійній роботі яких було попереджено можливі злочини та смерті невинних жертв. Діяльність інспекторів є взірцем відмінної роботи та швидкого реагування для забезпечення спокою та захисту населення.
Прикладом відданості країні та професії служить і той факт, що Валентин та Юрій були в числі перших, хто добровольцями їздили виконувати службовий обов’язок в зону АТО. Саме такі люди мають служити прикладом для наслідування для всіх працівників правоохоронних органів, особливо в рамках первинної реформи МВС, що полягає у формуванні блоку громадської безпеки та побудови цивілізованих відносин між поліцейськими і громадянами», - зазначив Руслан Демчак, народний депутат України.

Нагадаємо, що на початку січня під час несення служби на автодорозі Немирів-Гайсин працівники ДАІ намагались зупинити іномарку. Водій автомобілю проігнорував вимогу міліціонерів та, збільшивши швидкість, почав тікати. Правопорушника наздогнали поблизу села Озеро Немирівського району. Коли правоохоронці при обшуку виявили зброю, зловмисник почав стріляти з пістолета, який мав при собі. Один з інспекторів Валентин Бабій отримав два вогнепальних проникаючих поранення грудної клітини та правого плеча. В цілях самозахисту міліціонери застосували табельну зброю. Правопорушник загинув на місці події. Обидва інспектори на разі перебувають у Немирівській районній лікарні.

В порядку заохочення інспекторам дорожньо-патрульної служби міліції ДАІ Вінниччини Валентину Бабію та Юрію Серватинському наказом Міністра внутрішніх справ України присвоєно звання молодшого лейтенанта міліції та вручені подяки МВС України.

Саме швидка реакція та мужність інспекторів зіграла вирішальну роль в ситуації, що склалася, і попередила можливі смерті, в тому числі на Сході країни, в зоні АТО, адже невідомо, куди саме і з якою ціллю намагався переправити зброю зловмисник – ймовірно, що на продаж, для забезпечення сепаратистів та бойовиків, що воюють проти українських військових.

Додати коментар


Захисний код
Оновити