Комітети ВР УкраїниВінничани-народні депутати України отримали п’ять керівних посад у новостворених парламентських комітетах. Про це йдеться у відповідній Постанові, розміщеній на офіційному сайті Верховної Ради.

Так, Руслан Демчак, депутат від нашого 18 округу, став заступником голови комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності.

Олександр Домбровський, обраний в 11 виборчому окрузі, став першим заступником голови комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

На посади заступників голів обрано: у комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин – Григорія Заболотного, комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування – Сергія Кудлаєнка (обоє обрані за списком Блоку Петра Порошенка).

Заступником голови комітету з питань національної безпеки і оборони став Сергій Мельничук, вінничанин, який балотувався за списком Радикальної партії. Крім того, парламентарі від 13 та 17 округів Петро Юрчишин і Микола Кучер працюватимуть в комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин, «списочник» Блоку Петра Порошенка Анатолій Матвієнко – у комітеті з питань бюджету.

Переможець виборів у 12 окрузі Олексій Порошенко обрав для себе комітет з питань економічної політики. Народний депутат від 14 округу Іван Мельничук – комітет з питань запобігання та протидії корупції. Депутат від Блоку Петра Порошенка Геннадій Ткачук та мажоритарник від 16 округу Юрій Македон стали членами комітету з питань правової політики та правосуддя. Депутат від 15 виборчого округу Іван Спориш увійшов до комітету з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту.

За матеріалами: http://vinnitsaok.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити