Станом на 28 жовтня ЦВК опрацьовано 100% протоколів по 18 виборчому округу та визначено лідера виборчих перегонів. До Верховної ради VІІІ скликання ввійшов Демчак Руслан Євгенійович, ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА». Згідно даних ЦВК, за Демчака Руслана віддали свої голоси 43 955 виборців, що становить 51.68%. Це є одним із трьох найкращих результатів по Вінницькій області по кандидатах-мажоритарниках від Блоку Петра Порошенка. Також з високим результатом по 12 виборчому округу переміг Порошенко Олексій Петрович із 64.04%, по 11 округу переміг Домбровський Олександр Георгійович - за нього віддали свої голоси 51.37% виборців.

Надаємо аналіз відданих % голосів за Демчака Руслана Євгеновича по районах:

Липовецький район 65,59%
Погребищанський район 52,28%
Оратівський район 50,8%
Іллінецький район 45,5%
Немирівський район 42,3%

Руслан Демчак: «Я вдячний землякам за таку високу підтримку. Це дійсно великий прояв довіри і я несу персональну відповідальність перед кожним із виборців. Вважаю, що в ситуації, яка склалася в країні першочерговим для всього нового складу Верховної Ради буде відновлення країни у всіх сенсах. Це і відбудова інфраструктури, і стабілізація економіки, і реформи для покращення інвестиційного клімату. Власне над останнім я планую працювати найбільше. В цьому в мене є і досвід, і глибинне розуміння процесів. На місцевому рівні буду впроваджувати свої ідеї першочергово для отримання швидкого позитивного результату».

За даними Центральної виборчої комісії, середня явка на всіх 198 виборчих округах становить 52,42% виборців. Жителі Вінницької області продемонстрували активну життєву позицію під час проведення виборчої кампанії, яка проходить у непростий для країни час. Кількість виборців, які проголосували по Вінницькій області склала - 58,08%, а по 18 виборчому округу проголосувало 61,24%. За результатами соціологічних досліджень компанії «Пріоритет Плюс», проведених напередодні виборів, по 18 виборчому округу за Демчака Руслана Євгеновича (Блок Петра Порошенка) готові були віддати свій голос 54,1% опитаних, за Качура Олександра Вікторовича (Радикальна партія Олега Ляшка) – 11,3% респондентів, за Калетніка Григорія Миколайовича (самовисуванець, раніше - Партія регіонів) – 4,9%, за Якименка Костянтина В’ячеславовича (Батьківщина) – 2,3%, за Плиса Валерія Віталійовича (Опозиційний блок) - 0,1%.

Додати коментар


Захисний код
Оновити