Результати соціологічних досліджень щодо позачергових виборів до Верховної Ради України свідчать, що українці позитивно налаштовані, планують прийняти участь у виборах 26 жовтня 2014 року та в більшості, вже визначились, за кого з кандидатів та партій будуть голосувати.

За результатами опитування населення по 18 виборчому округу, проведеному компанією соціологічних досліджень «Пріоритет-Плюс», 74,4% опитаних виявили намір прийняти участь у позачергових виборах до Верховної Ради. На момент проведення дослідження не визначились зі своїм наміром взяти участь у голосуванні 24% респондентів.

Результати соціологічного дослідження по 18 виборчому округу (Іллінецький, Погребищенський, Липовецький, Немирівський, Оратівський райони Вінницької області) свідчать, що в більшості респонденти вже визначились з партіями та кандидатами, за кого готові віддати свій голос на виборах 26 жовтня.

У ході соціологічного дослідження був визначений рейтинг кандидатів серед респондентів, які збираються взяти участь у виборах. За Демчака Руслана Євгеновича (Блок Петра Порошенка) готові віддати свій голос 54,1% опитаних, за Качура Олександра Вікторовича (Радикальна партія Олега Ляшка) – 11,3% респондентів, за Калетніка Григорія Миколайовича (Партія регіонів) – 4,9%.

Рейтинг кандидатів 18 округ

За результатами соціологічного дослідження був визначений рейтинг політичних партій серед респондентів, які збираються взяти участь у виборах.

За «Блок Петра Порошенка» готові віддати голоси 56,4% респондентів, за «Радикальну партію» Олега Ляшка будуть голосувати 10,9%, за «Батьківщину» - 6,8% опитаних.

Партія Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» може розраховувати на 4,4%, за «Народний фронт» Арсенія Яценюка планують проголосувати 4,0%.

За «Об’єднання Самопоміч» Андрія Садового готові проголосувати 2,3% опитаних, за партію «Свобода» Олега Тягнибока - 1,6%.

За «Правий сектор» Дмитра Яроша проголосують 0,7%, за Партію Комуністів з лідером Петром Симоненком - 0,6%, за «Сильну Україну» Сергія Тігіпка - 0,5%. Партія Розвитку України Сергія Льовочкіна набрала 0,1%, а за Партію Регіонів не готовий віддати свій голос жоден з респондентів.

Рейтинг партій 18 округ

Дані соціологічного дослідження від 6.10.2014 р., надані компанією «ПРІОРИТЕТ-ПЛЮС». Метод дослідження: опитування методом особистого інтерв’ю, маршрутний метод відбору респондентів. Географія дослідження: Немирівський, Липовецький, Іллінецький, Погребищенський та Оратівський райони Вінницької області.
Цільова аудиторія дослідження: громадяни України віком від 18 років, що постійно проживають у населеному пункті, в якому проводиться опитування. Вибірка дослідження: 2000 респондентів (по 400 респондентів було опитано у кожному із районів). Результати дослідження зважені пропорційно кількості населення кожного з районів. Вибірка стратифікована по типу населеного пункту, статі та віку респондента, пропорційна.

Під час проведення дослідження було дотримано всіх вимог кодексу ESOMAR щодо практики проведення маркетингових та соціальних досліджень.

Стаття підготовлена за даними компанії соціологічних досліджень «Пріоритет-Плюс».

Додати коментар


Захисний код
Оновити