Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока,
а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.
"Євангіліє від Матвія 7:5"

Про останню сесію міської ради писав уже "Немирівський вісник", який безкоштовно розкидається у кожен під'їзд та двір. Отримуючи дармове видання, люди не задумуються, що хтось на нього витрачає великі гроші, аби маніпулювати їх думкою. Комусь воно надзвичайно вигідне. Раніше це видання було зареєстроване на одного з жителів міста Вінниці, якому В.Качур за це щедро наділив ласий шмат землі біля парку у районі кримських сосен, а потім, рік тому, його зареєстрували на паспорт померлого раніше Качурового сусіда-алкоголіка Юрія Соляніка. Оскільки газета повністю підпорядкована сім'ї Качурів, то автор статті, який висвітлював сесію міської ради, вкотре вилив відро помиїв на голови депутатів міської ради, думка яких розходиться з вчинками Олександра Качура. Ця газета пише за принципом Геббельса: "Чим страшніша брехня, тим легше в неї повірити". А тому маємо право на спростування і хочемо розповісти правду про те, що сьогодні відбувається у міській раді.

Міським головою люди обирали Качура молодшого, а керує усім Качур старший. Він і сидить в кабінеті міського голови. Молодший сюди приходить погратися на комп'ютері. А іще з'являється на сесії, але якщо депутати піднімають незручні йому питання, то тікає з залу, не закривши сесію, щоб порадитись з татом. Як це було на останній сесії. У депутатів просто увірвався терпець від тих скарг, які надходять їм від простих немирівчан, бо у міській раді стало за правило "заникувати" ті заяви від людей, які Качурі просто так не хотять виносити на розгляд сесії. Так було з приватним підприємцем Заярною О.М., якій потрібно було продовжити договір оренди на земельну ділянку.
В квітні 2014 році закінчився договір даної земельної ділянки площею 0,001 га для забудови під комерційну діяльність. Напередодні, в березні підприємцем, було подано заяву про продовження договору оренди (про це підтвердив землевпорядник міської ради). Однак, заяву не реєструють і вона кудись зникає. Заява подається вдруге, заставляють секретаря зареєструвати. Але знову не подається на розгляд земельної комісії для подальшого затвердження на сесії міської ради (прямо якийсь детектив). На засіданні земельної комісії знову наполягають на розгляді даного питання. Рішенням земельної комісії надається рекомендація сесії продовжити договір оренди даної земельної ділянки. Однак на порядок денний 24 сесії міської ради 6 скликання 16 вересня 2014 року питання продовження оренди знову не виноситься. Перед цим заяву було подано голові регламентної комісії, де він наполягав внести дане питання на порядок денний. Лише на сесії на вимогу депутатів, які голосували 21 «за», 3 «проти», 0 «утримались», питання таки вноситься в порядок денний сесії. Згуртованість депутатів не дала змоги Олександру Качуру самостійно, в котрий раз, розпорядитись черговою земельної ділянкою, яку, як стверджують підприємці, він уже продав «Нашій Рябі» і гроші поклав собі в кишеню. Для своєї сім’ї Качурі набрали землі стільки, що її половині жителів Немирова вистачило б. Сьогодні потрохи спродують. Який би вказаний номер телефону в оголошенні про продаж землі в Немирові, у найзручнішому місці, де ціна за нього до сотні тисяч доларів, ви не набрали, обзивається Качур. Ось такий і рветься вже в Київ, бо у Немирові розбазарив усе, що міг, а там більші масштаби. Не можливо мовчати і про те, як на вітер, бездумно викидаються бюджетні кошти. Нам до цих пір не зрозуміло, що то був за задум міського голови зробити в центрі міста декоративний паркан, який немирівчани встигли охрестити «оградкою». Чи варто було витрачати гроші на білі камінці, розкиданні попід дерева. Вони тепер потемніли і змішалися із сміттям. Депутати підрахували, що паркан і дерев'яні будиночки, які були встановлені на подвір'ях дитсадків, коштують майже 200 тис. грн. Ми вважаємо, що ціна на цей паркан завищена, різниця, мабуть, пішла на той паркан, що огороджує приватну будівлю, яку зводить Качур молодший там, де раніше були пришкільні ділянки Немирівської ЗОШ №2. Качур їх у дітей забрав правдами і неправдами. Робить будівництво у природоохоронній зоні, порушуючи при цьому всі відповідні норми. Про моральність того, що робиться це будівництво на кістках загиблих людей, уже мовчимо.
Двісті тисяч бюджетних коштів вважайте викинуті на вітер, і це при тому, що дитсадки останнім часом виживають за рахунок батьків. Дійшло вже до того, що батьки носять туди навіть матраси у ліжечка. Коли це ще так було?! Бездумно (а може добре обдумано, тільки з користю для себе) потрачених 200 тис. грн. - це більше половини вартості нового харчоблоку дитсадка "Дзвіночок”, який в аварійному стані! І вже стільки документів про невідповідність старого харчоблоку склала санепідемстанція, що можуть і дитячий садок закрити в будь-який момент.
Батьки, вихователі кажуть, що в першу чергу потрібно було зробити харчоблок! Така думка і завідуючих всіма трьома дитсадками, але вони залежні від міського голови і вільно про це говорити не можуть! Або слід було спрямувати ці кошти на заміну вікон та придбання твердопаливних котлів, бо ними дешевше опалювати садки в разів три!
А в яких кучугурах сміття потопає Немирів! Комунгосп доведений "до ручки". Там сьогодні п'ятимісячна заборгованість по заробітній платі і залишилося тільки два робітники. Як на нашу думку, то це робиться спеціально, аби підприємство збанкрутувало, а потім приватизувати за копійки і розпорядитися ним на свій лад. Так Качур уже продавав колишню баню, старий побуткомбінат, окремі об'єкти «Сільгосптехніки».
Хвалиться в газеті мер тим, що асфальтує в місті дороги. Робити це - його прямий обов'язок. Тим більше, що кошти на них ідуть з державного бюджету, які дуже часто "вибивала" районна влада та з наших податків. А приписує це собі, як особисті заслуги.
Депутати кричали криком, щоб свої були підрядники, немирівські шляховики, бо це і робочі місця немирівчанам, і надходження до міського та районного бюджетів! Але віз і нині там! Працюють зайди з інших областей та районів, бо шляховики сказали: «Жодної гривні відкату за підряд не дамо.» Ось тому і стоять наші дорожні організації без роботи.
Хочемо розповісти і про політичне минуле та сьогодення обох Качурів. Як перекотиполе, котяться від однієї політичної сили до іншої, шукаючи для себе вигоду. Які там принципи, яка моральність, яка позиція!? Ціль одна - дорватись до влади і нагребти якнайбільше, бо за що у такому молодому віці міняти дорогущі авто, як рукавички.
В 2006 році Віктор Качур дуже хотів стати керівником районної організації Партії регіонів! Але конференція не проголосувала за нього!
В 2010 році Качури дружно вступили в БЮТ, бо ж фракція в міській раді була найбільшою! Та БЮТ два рази виключала Віктора Качура зі своїх лав. Після першого разу йому вдалось відновитись через Київ, а вже другого разу ні. Також виключений з БЮТу і Олександр. Пройшло декілька років і став зростати авторитет партії "Удар", як не пропустити такий шанс! Але не себе (судимість не знята), а синового заступника висунув В. Качур на керівника районної організації «Удару» - Михайла Кременюка.
Ще недавно (в 2012 році) Віктор Качур бився з Ляшком в м. Липовець на позачергових виборах депутатів до Вінницької обласної ради, а сьогодні побратались і він голова обласного виборчого штабу Ляшка! Хотів сам в депутати, а тут знову не знята ота клята судимість! Особлива тема патріотизму Олександра Качура. Каже, що збирав допомогу для армії, а скільки сам дав? Якщо подивитись список підприємців, який раніше друкувала газета "Прибузькі новини", що збирали кошти на ар¬мію, то прізвища Качура там немає! І це з річним доходом в 250 тисяч гривень, про що писав "Немирівський вісник", бо закон передбачає оприлюднення декларацій для посадових осіб.
Ну, можливо, Олександр на службу піде, Батьківщину боронити?! Ні, не піде! Бо хворий! Захворів рівно тоді, коли потрібно було йти в армію на строкову службу. Найпростіше - поїхати на Майдан, коли той тільки збирався і все там було тихо-мирно та красиво і, огорнув¬шись прапором, сфотографуватись. Батько теж зробив фото, висунувши з натовпу голову, як гусак, щоб люди обов'язково замітили, що "патріоти" там вже були. А потім поїхати. Справжні майданівці говорять, що при¬їжджали Качурі на Хрещатик попити кави, зробити для себе фотосесію, а раптом знадобиться. Отже, міський голово! Добрий господар сім'ю здружує, садибу прибирає, а ви сієте розбрат і пишете наклепи. Тільки знайте, що незаконно очорняючи інших, самі не відбілитесь, бо багато вже брудних справ натворили.
А ви, виборці, подумайте, чи потрібні такі господарі нашій державі? А то ще довго будемо мучитися з таки¬ми правителями.

(Мовою оригіналу) Депутати міської ради, всього 18 чоловік.

За матеріалами газети "Прибузьки новини" № 42 від 16 жовтня 2014 р.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити