Два тижні тривала акція по збору гуманітарної допомоги Збройним Силам України у нашому місті. Активну роботу на своїх виборчих округах провели майже всі депутати міської ради, зокрема, Василь Осадчий, Олександр Козинець, Володимир Брунь, Юрій Цимбалюк, Руслан Побережець, Віра Козак та інші. На пункти збору липівчани несли все, що може знадобитися солдату. Продукти харчування, засоби першої необхідності, кошти… В процесі акції, за кошти мешканців міста було придбано 3 бронежилети, спальні мішки, аптечки, радіостанцію, адже число мобілізованих липівчан зросло. Вже сьогодні за офіційними даними 15 наших земляків виборюють цілісність нашої України.
На засіданні організаційного комітету було вирішено сформувати від громади всім їм посилки. Цього разу оргкомітет працював у тісній співпраці із місцевим загоном самооборони, що й дало свої результати. До цієї доброї справи долучилися і найменші мешканці міста, вихованці дитячих садків "Малятко" та "Сонечко", підготувавши захисникам малюнки.

Формували посилки рідні військовозобов’язаних, вклавши в них тепло свого серця. Посилки відправлено "Новою поштою". Тепер кожен липівчанин зможе відчути особливу турботу земляків, яка подвоїть його сили та зігріє душу. Решту гуманітарної допомоги, яка була зібрана, відправили спеціальним автомобілем у військові батальйони зони АТО. Активну участь у пошуках та доставці необхідного взяли Віктор Підлубний, Олексій Обара, Леся Пампуха. Вагомі внески на придбання засобів захисту внесли Роман Чубатюк, Олег Шевчук, Віталій Горбатюк, СТОВ "Поділля". Команди колективів фізкультури (держслужбовців, ДЮСШ, ТОВ "Яблуневий дар", освітян, ЛФ ПрАТ "Зернопродукт"), які брали участь у міських спортивних іграх, відмовились від призових коштів, які було вирішено направити на придбання бронежилета одному з військовослужбовців-липівчан.
Щира вдячність всім липівчанам, які стережуть державні кордони, хай їх Бог береже. Слава Україні!

Матеріал із офіційного сайту Липовецької міської ради

Додати коментар


Захисний код
Оновити