web hosting companies web hosting companies

Прощання з Олегом Грабчаком

 

В ніч з 18 на 19 липня від рук російсько-фашистських загарбників загинув ще один герой України, наш земляк, липовчанин Олег Грабчак. Не зважаючи ні на які домовленості, злочинці терористичних угрупувань "ДНР" продовжують "полививати" нашу землю вогнем війни. Один із ворожих снарядів біля населеного пункту Зайцево, що на Донеччині, забрав життя в Олега. Пішов у вічність наш герой, захищаючи Батьківщину від злочинців, які вже більше двох років тероризують нашу землю. 21 липня прийшли пропрощатися з героєм, рідні, друзі, однокласники та інші липовчани.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вийшла з друку чергова збірка гумору відомого липовецького письменника М. Пасічника "Я стояв на белебені". Презентувати книгу письменник має восени, але насолодитись від читання порції гумору зі збірки ми можемо вже зараз. Пропонуємо вам пару творів зі збірки:

 

 

 

 

 

Велопробіг Липовець - Йихве5 червня стартував велопробіг Липовець-Йихве (Естонія). Велопробіг відбувається в рамках проекту «Розвиток вело туризму у Липовецькому районі». Його основна місія – представити наше місто та наші цінності европейській громадськості, а також закріпити дружбу і співпрацю між містом Липовець та містом Йихве, яка має на сьогодні вже досить чималу історію. Також, серед цілей даного велопробігу є популяризація велотуризму, велоспорту і просто відпочинку за допомогою велосипеду серед мешканців нашого міста. Тим паче що є на що подивитися і де покататися навколо Липовця – на місця з природно-рекреаційними ресурсами та природно-історичними пам’ятками багатий наш регіон, про які неодноразово згадувалося на нашому ресурсі та на інших як друкованих так і інтернет виданнях. Про це і мають донести європейцям і учасники велопробігу.

На честь старту відбулося урочиста церемонія на Молодіжній площі, що біля суду. Звуки оркестру, пісні, вітальні слова учасникам надавали цій урочистій події святковий настрій. Представники Української православної церкви київського патріархату благословили учасників в путь, а також надали їм особливу, ще одну місію. Єпископ вінницький і брацлавський Михаїл передав святий образ Почаївської ікони Божої матері, який потрібно передати в м. Талін, де українська діаспора має заснувати першу в Естонії Українську православну церкву Київського патріархату.

Відкриття меморіальної дошки

 

Незвичними пройшли цього року дні 8 та 9 травня - вшанування памяті загиблих під час Другої Світової війни. Так як до героїв минулої війни додалися герої війни сучасної - липовчани воїни-захисники, які загинули захищаючи нашу землю від проросійських терористів. 8 травня відбулися урочисті події: на фасадах двох шкіл у місті Липовець відкрили меморіальні дошки на честь випускників, які здійснили особливий подвиг - віддали своє життя, захищаючи зі зброєю в руках Україну на Сході в АТО. Про ці події та про допомогу від естонських друзів для липовчан воїнів в зоні АТО дивіться в сюжетах каналу ВДТ: