Міжшкільна міграція учнів....

Більше
7 років 7 місяців тому #1 від OstapenkoS
OstapenkoS створено тему: Міжшкільна міграція учнів....
Цікавий факт. Як виявилось, станом на 1 вересня 2011року, біля 30 учнів різного віку перевелось на навчання із ЗОШ №1 в ЗОШ №3. Хотиілося б почути комменти дітей та батьків, з чим це пов'язано і взагалі, добре це чи погано?
Більше
7 років 7 місяців тому #2 від admin
admin відповів в темі: Re: Міжшкільна міграція учнів....
Незрозуміло звідки взято цифру 30 учнів. Це за який період??
За інформацією адміністрації ЗОШ-колегіуму №1 "... у 2010/2011 навчальному році відбулась міграція в кількості 13 чоловік. З них 9 у ЗОШ №3. Частина дітей мігрувала у випускні класи, частина мігрувала разом із старшими братами/сестрами. На початок 2011/12 навчального року виявили бажання перейти у ЗОШ№3 двоє учнів (документи ще не забрали)у 11 клас. Із ЗОШ №3 в ЗОШ№1 мігрував 1 учень також в 11 клас..."
Я особисто мав розмову лише з незначною частиною тих, що переходили. Оприлюднювати те, що сказано в приватній розмові, без дозволу співрозмовників не буду.
Існує думка про те, що в ЗОШ№3 учні переходять за оцінками. Як на мене це може мати зміст для учнів випускних класів (в 3й клас за оцінками мабуть не варто ще переходити). Перевірити цей факт нескладно, беремо "випускні" оцінки за останній семестр учнів ЗОШ№1 і ЗОШ№2, які перейшли у випускні класи ЗОШ№3 і звіряємо з отриманими оцінками у ЗОШ№3. Якщо спостерігається масове підняття оцінок по всім предметам балів хоч на два - робимо відповідний висновок, якщо ні - то ні.
Оскільки середній бал оцінок в атестаті впливає на рейтинг при вступі учня у ВУЗ - таку поведінку можна пояснити.
Якщо дивитись на результати ЗНО 2011, які недавно були оприлюднені ЗОШ№1 і ЗОШ№2 в межах статистичної вибірки мають однакові позиції наскільки я можу судити , ЗОШ№3 має позиції дещо гірші. Тож можна виграти у рейтинговому балі атестата, але програти у балах, отриманих на ЗНО. Хоча і це не остаточний показник "кращості" школи, оскільки діти масово займаються у репетиторів з інших шкіл.
Більше
7 років 5 місяців тому #3 від jamb
jamb відповів в темі: Re: Міжшкільна міграція учнів....
...що хочу сказати про 3 школу...ще я вчившись в школі то була мова про те що в 3 школу переходять учні для МЕДАЛЕЙ та оцінок...я думаю тут все цим сказано!
Ці користувачі подякували: k.ua
Більше
6 років 10 місяців тому #4 від k.ua
k.ua відповів в темі: Re: Міжшкільна міграція учнів....
доволі часто можна здогадатись в якій школі вчились) тому що кожна має своє спрямування:
№1 - туристичне,
№2 - патріотичне;
на що орієнтується третя школа я не знаю,і навіть не здогадуюсь)
такщо в залежності від того які ви хочете бачити нахили в себе (чи ваших дітей) обирайте.
Час відкриття сторінки: 0.234 секунд
Працює на Форум