Благодійний концерт у ЛиповціБлагодійний захід під назвою "Зігрій солдата миром і любов"ю", який ініціював Липовецький благодійний Фонд громади, при підтримці Липовецької райдержадміністрації, районної та міської рад, зібрав у липовецькому будинку культури чимало учасників. На запрошення завітали і 19 бійців із зони АТО, які зараз перебувають у відпустці, із своїми родинами. При вході, гостей зустрічав духовий оркестр.

За активної участі ЗОШ №3, дитячо-юнацького центру, обох навчальних дошкільних установ "Сонечко" і "Малятко", районної бібліотеки, які надзвичайно відповідально поставились до підготовки заходу, у холі будинку культури вже працював ярмарок. Тут можна було придбати солодощі, різноманітні вироби із бісеру, паперу, солоного тіста, м"яку іграшку, оберіг, книжки наших земляків Юрія Сегеди, Миколи Пасічника, Олександра Рогового та багато чого іншого , з любов"ю виготовленого нашими липівчанами. Наймолодші учасники ярмарку , малята, підготували для героїв свої чудові малюнки. На вечорі була виставлена ікона"Осінь 2014 року Божого" , авторська робота отця Василя Комарницького, кошти від реалізації якої в сумі 1 тис. грн.. зараховані до загального внеску. В центрі уваги був стенд з фотографіями та списком військовослужбовців, виготовлений працівниками районної бібліотеки. Волонтери зустрічали гостей, запрошували до виставок та розсаджували у залі. На столах, поруч із виробами, стояли прозорі скриньки у які учасники заходу опускали свої благодійні внески та гроші за придбані речі.

Благодійний концерт в Липовці Благодійний концерт в Липовці

Захід розпочали вихованці зразкового аматорського колективу "Зернятко" танцювальною композицією "Це- моя земля, це-моя країна!". Перед громадою виступив Микола Обара , голова правління Фонду , який розповів про мету та завдання благодійної акції, про ту копітку щоденну роботу оргкомітету, до якого ввійшли представники багатьох громадських організацій та установ міста, яка передувала йому. Щиро подякував липівчанам за чуйність та єдність, готовність в тривожний для всіх час прийти на допомогу.

Ведуча, Ірина Хавхалюк , під гучні аплодисменти, запросила на сцену військовослужбовців, наших героїв, які захищають цілісність держави, її незалежність і суверенність. Перед присутніми виступив Василь Щербанюк, заступник командира 2 роти на бронеавтомобілі оперативного батальйону, який нещодавно був відзначений за самовіддану та чесну службу і з нагоди річниці революції Гідності та Свободи нагороджений медаллю " Незалежна Україна " III ступеня. Ірина Хавхалюк зачитала вірші гостя нашого міста із Томашполя , ст. кулеметника 2 відділення, Олександра Немировського . Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам"ять полеглих у боях на сході України бійців.

Волонтери вручили військовослужбовцям сувеніри із малюнками вихованців дитсадків, оберегами, виготовленими учнями ЗОШ №3 і ДЮЦ та комплектами армійської білизни від друзів та одночасно партнерів із Естонії. Зворушливо прозвучав лист від Лариси Житник, українки за походженням, громадянки Єстонії, до захисників української землі та її народу. До тих, хто свідомо залишив свою оселю, маму, дружину, дітей та, не шкодуючи свого життя , відстоює Україну. Вона наголосила , як важливо справжньому українцю, де б він не жив, знати , що існує і буде існувати вільна, соборна Україна та її доброзичливий, працьовитий і щирий, талановитий і гордий народ, який не буде жити на колінах на рідній землі, незалежно від часу, влади та інших передумов. Віра, надія та любов збереже всіх нас! Липівчани прийшли на благодійний вечір не з пустими руками, вони принесли для солдат часточку тепла свого серця, благодійні внески. Ще за місяць до заходу збирали теплі речі, засоби гігієни , продукти харчування у будиночку св. Миколая, під егідою мо під егідою молодіжного виконкому.

Благодійний концерт в Липовці Благодійний концерт в Липовці

Виступив перед громадою і гість з Нідерландів, експерт європейського проекту із розвитку велотуризму в районі, Роберт ван Гамерен. Він розповів, як дружина напередодні поїздки його до Ураїни застерігала не їхати його через війну. Роберт все-таки поїхав , зіславшись на те, що війна проходить на сході України, а не в центральній частині. Але тепер він зрозумів, що помилявся, бо війна, незалежно від карти України, у кожного в серці, у кожного в голові, вона загрожує всім європейським державам . І, вважаючи за велику честь , теж взяв участь у благодійній акції, вклавши у благородну справу свої 10 Євро. Неперевершеною була майстерність наших учасників творчих колективів, які порадували липівчан чудовою концертною програмою. На завершення заходу голова лічильної комісії Олеся Шиманська подякувала всім за участь у великій благородній справі , довела до учасників заходу інформацію про збір благодійних внесків та загальну суму. Всього під час доброчинного заходу на потреби військовозобов"язаних у зоні АТО було зібрано 33 тисячі 644 грн. та 10 Є. Кошти продовжують надходити.Конкретні рішення стосовно використання коштів щодо допомоги солдатам та їх родинам будуть прийняті на засіданні правління Фонду громади. Звіти про їх використання друкуватимуться на сайті Фонду громади м. Липовець, міської ради та в газеті "Липовецькі вісті". Липівчани ще раз переконались, що такі заходи,безперечно, дуже потрібні, адже в єдності наша сила!

Валентина Тращук, заступник міського голови,
член наглядової ради Фонду громади Липовця

Додати коментар


Захисний код
Оновити