Днями у нашому місті проходила всеукраїнська акція бойкоту проти російських товарів за сприяням громадської організації "Відсіч", яка розпочала це ще минулого року. Всі ми пам'ятаємо винесення митною службою Російської Федерації у серпні 2013-го року переліку "ризикових" всіх укрімпортерів. Зокрема, це були блокади поставок м'яса, сиру, шоколаду, що і стало причиною початку компанії "Бойкотуй російське!" та передумовою розвитку економічної війни  України та Росії.
Ми, молодь, не змогли стояти осторонь і теж вирішили підтримати вітчизняного виробника та не дати озолотитися Росії. Листи, плакати із закликом не годувати окупанта з'явилися на більшості вулиць нашого міста.
"Поєднала приємне з корисним - похід на базар із роздаванням флаєрів. Мені сподобалося те, що більшість людей віднеслися з розумінням, а інші питалися скільки мені платять, у такі моменти одразу стає смішно, тому що це справа добровільна - різні люди по-різному відносяться," - зізналася наша активістка Інна Бабчик.

Ми постали перед жорстокою сьогоднішньою реальністю: люди похилого віку зізнавалися, що не вистачає грошей навіть на українські товари, що там говорити про російські? Дійсно проблема виробника "482" завжди існувала, але на неї не звертали уваги. Тому, на нашу думку, потрібно перш за все вивести вітчизняних виробників на більш доступніший рівень, бо в Україні є товари тільки російського виробника (морожена риба, компоненти для електронної промисловості(автоматика, трансформатори)), які не мають якісних альтернативних варіантів. Вихід із цієї ситуації - заміна європейськими товарами.
Тож, ми надіємося, що липовчани підтримають нашу громадську позицію щодо бойкоту російських товарів. Адже на 10$ від кожного українця Кремль може зробити 120 танків Т-90А, 9 винищувачів, бойовий корабель, 1 500 000 автоматів АК-47. А ти платиш Росії за смерті українських бійців?

Анастасія ЖУК,
учасниця бойкоту

Стаття із газети "Липовецькі вісті" №49 від 04.07.2014р. 

Коментарі   

#1 Максим Залізняк 10.07.2014, 08:00
Головний товар за який ми фінансуємо російську армію - газ. От від чого потрібно відмовлятися аби не бути енерголазежними від окупанта і не фінансувати ворожу армію. Потрібно переходити на електрику, тим більше, що вона дешевша і Україна її виробляє більш ніж достатньо
Цитата
#2 Ігор Собко 12.07.2014, 13:05
Перехід на електрику дійсно гарний варіант. От тільки без допомоги держави мало хто зможе це собі дозволити. Якщо офіційно оформити електроплиту і електрокотел, то тарифи набагато нижчі особливо в зимовий період, навіть без використання зональних тарифів. Але для того щоб офіційно оформити подібне електрообладнання потрібно від 10000 до 20000 грн., це ще не рахуючи затрати по проводці в домі, і вартості самого обладнання, що є не по карману більшості населення. Складається враження, що останні роки держава спеціально присаджувала населення на російський газ, замість того щоб поширювати українську електрику
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити